از بین بردن لکه آب میوه از روی فرش یا موکت

با تجربه‌ای طولانی در زمینه شستشوی فرش، قالیشویی یکی از بزرگترین ارائه دهنگان شستشوی فرش و موکت در سراسر ایران بزرگ است. ما با شعبه‌های متعدد در سراسر ایران قادر هستیم خدمات خود را به تمام همشهریان تهرانی ارائه دهیم.

اگر لکه‌ای بر روی فرش و موکت ایجاد شده باشد می‌توانید برای کمک به امور مشترکین قالیشویی تماس بگیرید، تا از راهنمایی متخصصین قالیشویی در نزدیکی محله بهره‌مند گردید.

بیایید با آن روبرو شویم، لکه همواره رخ می دهد و امری اجتناب ناپذیر است. شما هر اندازه که تلاش کنید تا فرش یا موکت خود را از گزند لکه‌ها در امان نگاه دارید، باز هم احتمال کثیف شدن و لکه شدن فرش با یک بی احتیاطی یا حضور کودکان بازیگوش اجتناب ناپذیر است. گاهی پیش می‌آید هنگام غذا خوردن مقداری خوراکی روی فرش ریخته و باعث شود که چهره زیبای فرش شما تحت تاثیر این لکه قرار گیرد.

اصولا با توجه به نوع لکه و نوع الیاف فرش یا موکت، پروسه لکه برداری فرش متفاوت است. اینکار توسط استادکاری انجام می‌شود تجربه مواجحه با انواع لکه داشته ‌اند. آب میوه یکی از مهمتری لکه‌هایی است که می‌تواند روی فرش یا موکت ایجاد گردد. هرچند با استفاده روش و استراتژی خوب می‌توان به راحتی آب میوه پاک و تمیز کرد. مراحل زیر را انجام دهید تا بتوانید با موفقیت لکه‌های فرش یا موکت را پاک کنید.

پاک کردن لکه آب میوه:

ابتدا، همیشه به آرامی با استفاده از یک حوله خشک سعی کنید هرچه آب میوه روی فرش است را جذب کنید. مراقب باشدی که باعث پخش شدن آب میوه نشوید.

می‌توانید مخلوطی از سرکه سفید و مایع ظرفشویی و آب را داخل بتری اسپری بریزید. یک چهارم فنجان سرکه سفید و یک قاشق غذاخوریمایع ظرفشویی و مقداری آب در داخل بطری بریزید که ظرف را کاملا پر کند. محل را اسپری کنید و اجازه دهید که  برای 5 تا 10 دقیقه در محل برای حل کردن رنگ دانه‌های ذرات بماند. سپس با استفاده از یک پارچه خشک محل را تمیز کنید. بعضی از شامپو فرش‌ها هم می‌توانند گزینه مناسبی برای تمیز کردن لکه فرش یا موکت باشند.

در صورتی که به خدمات شستشوی نیاز دارید و خودتان از سختی و مشکلات تمیز کردن فرش یا موکت خود بر نمی‌آیید می‌توانید از خدمات شستشوی قالیشویی کمک بگیرید.

طراحی،پشتیبانی و توسعه: گیلاروب

جستجو