نکاتی جذاب و شیک برای شیک‌تر کردن ورودی خانه

اولین نکته‌ای که باید در مورد طراحی ورودی خانه خود در نظر داشته باشید این است که هرچه کمتر یعنی زیبایی بیشتر. شما کافی دو یا سه ابزار مفید را در این ناحیه نشان دهید، بنابراین میهمانان شما می‌توانند به راحتی وارد خانه شما شوند در حالی که از طراحی ساده و زیبایی ورودی خانه لذت می برند.

اگر از نیمکت پادری استفاده می‌کنید می‌توانید از تزئینات دلخواه خود روی آن استفاده کنید، بهتر است این تزئینات کاربردی هم داشته باشند. برای مثال استفاده از یک کاسه بزرگ سرامیکی می‌تواند به راحتی باعث زیباتر شدن محیط شده و در عین حال محلی برای کلیدها و کیف پولتان باشد.

حمید از متخصصین قالیشویی سیووان در سراسر ایران می‌گوید: «نور یکی از المان‌های کلیدی برای ورودی محسوب می‌شود». هیچ کس دوست ندارد وارد خانه‌ای شود که ورودی آن بسیار تاریک است. ورودی تاریک بیشتر شبیه فیلم‌ها ترسناک است. مطمئن شوید که انتخاب نورتان به گونه‌ای باشد که باعث روشن شدن کامل ورودی باشد. این موضوع زمانی اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند که ورودی شما فاقد هیچ گونه پنجره‌ای برای ورود نور باشد. یک لامپ آویز می‌تواند یک آیتم شیک برای ورودی شما باشد.  یا اینکه می‌توانید با استفاده یک شمعدان زیبا و ابتکاری می توانید ظاهری شیک و نوستالژیک به ورودی خانه بدهید. البته می‌توان با استفاده چند چند تکنیک ساده و استفاده از چراغهای تزیینی می‌توانید فضای رویایی را ایجاد کنید.

یک موکت یا قالیچه‌ای راهرویی برای پوشاندن کف راهرو گزینه مناسبی برای اضافه کردن شخصیت و روح به ورودی است. از رنگ های جذاب و شاد برای ورودی استفاده کنید می‌توانید باعث ایجاد حس نشاط در افرادی شوید که وارد اتاقتان می‌شوند. به اولین کارهایی گه در بدو ورود به خانه انجام می‌دهید فکر کنید. ابتدا کتتان را در آورده و آویز می‌کنید؟ کلید‌هایتان را روی میز می‌گذارید؟ رخت آویز‌ها گزینه مناسبی برای برای اویز کردن انواع کت و شال می‌باشد و می‌تواند برای آویز کردن کلاه و کیف مورد استفاده قرار گیرند. معمولا موکت و قالیچه‌ای که در ورودی خانه قرار می‌دهید خیلی زود کثیف می‌شوند و در نهایت نیاز پیدا می‌کنند که کاملا شسته و تمیز شوند. در صورت نیاز برای شستشوی فرش یا موکت خود می‌توانید از قالیشویی سیووان مرجع قالیشویان و مبل شویان کمک بگیرید.

شما می‌توانید هرکجا که احساس کردید در ورودی خود از المان‌های هنری استفاده کنید. اگر می‌خواهید که میهمانتان این المان‌ها را دیده و آنها را ستایش کنند. انها را خیلی نزدیک به در ورودی قرار ندهید و سعی کنید که آنها را در محلی دورتر  قرار دهید. می‌توانید تابلو یا آثار هنری خود را روی دیوار مقابل در ورودی قرار دهید. اگر در استفاده از آثار هنری شک دارید. می‌توانید از آینه استفاده کنید، آینه‌ها باعث می‌شوند که فضا بزرگتر به نظر برسد، و باعث انعکاس نور بیشتر از منابع نور طبیعی و مصنوعی شود. اگر در ورودی خانه خود از جا کفشی استفاده می‌کنید وجود یک نیمکت کوچک برای نشستن ایده خوبی می‌باشد. اینکار باعث می‌شود که افرادی که وارد خانه می‌شوند محل پوشیدن و کندن کفش‌های خود را دریابند. و همچنین نشستن بر این گونه نیمکت‌ها باعث می‌شود که فرد بتواند با راحتی بیشتری اقدام به پوشش یا کندن کفش کنند. و می‌توانید به راحتی فرش‌ها و دمپایی‌های خود را زیر نیمکت مخفی کنید.

خوشحالیم که در این مطلب همراه ما با قالیشویی سیووان در نزدیکی محل زندگی شما بودید. همواره تلاش ما بر این است که در پاکیزه نگاه داشتن خانه شما همراه شما باشیم. بر همین اساس آرمان ما ارائه خدمات شستشو برای هموطنان عزیز است.

طراحی،پشتیبانی و توسعه: گیلاروب

جستجو